cekmekoy@servismerkezi.com

Müşteri memnuniyetini arttırarak, müşterinin beklediği kaliteyi sunarak, güven sağlayarak müşteri ihtiyaçlarına kısa sürede cevap verebilmek, düşünce ve davranışlarımızla dürüstlük ilkesini göstererek, çalışmalarımızı sürekli geliştirmek ve hedeflerimizi ilerleterek sizlere katkı sağlayacak başarıyı yakalayabilmek bizim prensiplerimiz arasındadır. Bu prensiplerden yola çıkarak siz değerli müşterilerimizin her zaman memnuniyetini kazandık.

cekmekoy-bosch-servisÇekmeköy Bosch Servisi Arıza Kaydı

Amacımız yapmış olduğumuz hizmetlerin daha hızlı daha sorunsuz bir şekilde profesyonel olarak geliştirmeye devam edebilmek. Deneyimli, profesyonel, çağdaş ve dinamik yapımızla kalitemizi ve hizmetlerimizi sürekli geliştirmeye kararlıyız. Bugüne kadar yaptığımızı değil, yapabilecek daha iyi ne varsa onları yapmayı hedeflemekteyiz. Bu hedefler doğrultusunda her zaman hergün bir yol katederek buralara kadar sizlerin memnuniyetiyle gelmiş bulunmaktayız.

Onarımını ve bakımını yaptığımız elektronik ürünlerinize 1 yıl garanti yapıyoruz. Uzun yılların birikimi ile oluşan tecrübelerimizi sizin mutluluğunuz için kullanmak bizim asıl görevimiz. Yıllara yayılan tecrübelerimiz doğrultusunda parlayan ve gelişen markamız sizin hizmetinizde. Bize ulaşmak için sadece aramanız yeterli. Mutlu, huzurlu ve güvenli yarınlar için mutlaka bize ulaşın. Kaliteyi alışkanlık edinmiş firmamız siz değerli ve sevgili müşterilerine iyi, sağlıklı, huzurlu ve mutlu gelecekler diler.

Çekmeköy Bosch Servisi Bilgileri

Çekmeköy servis bilgileri

Eğer paslanmak istemiyorsanız bu sektörde çok çalışmanız gerekir. Biz markamız olarak çok çalışıyor ve siz değerli müşterilerimize en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sistemli ve güzel çalışmalarımızın neticesinden kurum kimliğimizi kısa sürede kazandık. Gelin bize ulaşın ve güvenli bir şekilde huzurunuzu sağlayalım. Elektronik cihazlarınızda karşılaştığınız her türlü sorun için markamıza başvurabilirsiniz. Gelişmiş teknik servis ağımız ile nerede olursanız olun bir telefon ile yanınızda ve hizmetinizdeyiz.

Deneyimli uzman kadromuz ve son model teknolojilerimiz ile sizlere daha iyi hizmet vermenin peşindeyiz. Dahası geniş bir bölgeye yayılmış teknik servis ağımız ile vakit kaybetmeden yanınızdayız. Teknolojik aletler ile yaşadığınız bu küçük sıkıntılarının hayatınızı karartmasına izin vermeyin, gelin sizde TSE belgeli teknik servislerimizden yararlanın. Donanımlı ekipmanlarımız ile bir telefon kadar yakınınızdayız.