cekmekoy@servismerkezi.com

Bizlerin tek istediği sizlerin ilk tercihiniz olmak ve karşılıklı güven bağlarımızın çok daha sağlamlaşmasını sağlamaktır. Sizler irtibat numaralarımızdan veya çağrı merkezimizden bizlerle iletişime geçtiğiniz an itibariyle en kısa zamanda size en yakın servis ekiplerimizi yönlendirmekteyiz.

İşimizin ehli olduğumuzun garantisini sizlere vermekte bununla beraber arızalı ya da servis ihtiyacı olan ürününüze müdahale ettiğimiz gün itibari ile tam 1 yıl süre ile ürünlerinizi servisimiz tarafından garanti kapsamına almaktayız. Farkımız her marka buzdolabı çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, klima, kombi, bulaşık makinesi, su sebili gibi ürünlerinizin tümüne servis hizmeti sunmamızdır.

cekmekoy-bosch-servisi-cagri-merkeziÇekmeköy Bosch Servisi Çağrı Merkezi

Zamanın vermiş olduğu yorgunluk ile elektronik cihazlarınız arızalanabilir. Uzun yıllardır bu işi yapıyoruz ve işimizi çok seviyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için her gün yenileniyor ve çıkan teknolojik yenilikleri takip ediyoruz. Elektronik cihazlarınızın ihtiyaç duyduğu rutin kontroller için bize ulaşmalısınız. cihazınızın daha uzun ömürlü olmasını istiyorsanız bu işlemleri yapmalısınız. Geniş yedek parça stoklarımız ile her türlü sorununuz için siz değerli ve sevgili müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Deneyimli ve profesyonel bir ekiple çalışmak istiyorsanız bize ulaşın.

Çekmeköy Bosch Servis Telefonları

TSE belgeli teknik servislerimiz ile geniş bir bölgede hizmet sunuyoruz. Onarımını ve bakımını yaptığımız elektronik cihazlarınız 1 yıllık garantimiz altındadır. 20 yıldır yorulmadan tükenmeden yoluna devam eden markamızın gücü buradan gelmekte. Günün her anı bize ulaşabilirsiniz. 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey çağrı merkezi numaramızı çevirmek. Siz değerli müşterilerimiz için çalışmak bize mutluluk veriyor. Son model teknolojilerimiz istediğiniz anda hizmetinizde.

Çekmeköy Bosch servisiÜstelik uygun ödeme imkanlarımız ve koşullarımızla birlikte. Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerinizi kapınızda vakit hiç kaybetmeden yapabilirsiniz. Mutluluk için iyi bir başlangıç yapın ve bize ulaşın. Elektronik dünyasında yaşadığınız sorunları bize bildirin ve hiç vaktinizden çalmadan siz kıymetli ve sevgili müşterilerimize yardımcı olalım. Güzel vaktinizi yine sizin gibi değerli olan sevdiklerinizle geçirin. TSE onaylı son model teknolojiler ile desteklediğimiz teknik servislerimiz kapınıza kadar siz değerli müşterilerine hizmet sağlıyor. En iyi hizmeti en kısa zamanda almak için yapmanız gereken elektronik cihazlarınızda yaşadığınız sorunlarda bize ulaşmak.